kurumsal

Özakbossan ekibi olarak 1988 yılından bugüne 30 yıllık üretim ve bilgi tecrübemizi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kurulduğu günden itibaren Araçüstü ekipmanları konusunda üretim yapan ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz; küvet tipi, köşeli tip, kasa tipi ve küçük araç damperleri üretimini yapmaktadır.

Üretim Tesisimiz Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 15.000 m2 lik alan üzerinde kurulmuş olup, maden ve taahhüt firmaları tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.

Özakbossan olarak vizyonumuz doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri, iş süreçlerimize entegre etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini kendimize hedef belirterek kullanılabilir, güvenilir ürünler geliştiriyoruz. Küresel standartlara uygun kalite değerlerini benimseyerek faaliyetlerimizi gerçekleştiriyor, ISO:9001-2015 kalite yönetim sistemleri doğrultusunda sürekli kontrol ile sıfır hata parolasıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Tasarım alanında sürekli gelişen ve yeniliklere açık olarak tasarımlar geliştiriyor, ilerleyen teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

Araçüstü Ekipman Damper imalatında müşteri memnuniyetini oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak. Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun damper projesi ve hizmeti sunmak ve bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek. Ekip çalışması anlayışını firmamızın temel unsurlarından görmek ve hizmetimizi sürekli geliştirmek. İmalatımızın, hizmetimizin sürekliliği ve sistemimizin gelişmesi için eğitim ve bilgi kaynaklarını kullanmak. Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemimizi sürekli iyileştirmek.

MİSYONUMUZ

​Müşteri memnuniyeti sürekli sağlayan bir kuruluş oluşturmak.

VİZYONUMUZ

ÖZAKBOSSAN markasını yurtiçi ve yurtdışında güvenilir ve tanınmış bir marka haline getirmek.
Ürünler | Özakbossan Damper Araç Üstü Ekipman